De beste manier om geld te laten renderen.
Wat is het beste alternatief voor jouw spaargeld?
Hoe haal je meer uit jouw spaargeld?
.
Wat heb jij het liefst, een nest eieren of een gans die gouden eieren legt?
Wat heb jij het liefst, een nest eieren lees: spaarreserve of een gans die gouden eieren legt lees: een constante huurinkomsten stroom?
Denk hier eens goed over na, wat heeft jouw voorkeur?
.

Spaargeld laten renderen.
.
Veel financiële planners en banken moedigen jou aan om te sparen en een spaarreserve op te bouwen.
(een nest eieren)
Heb jij er al eens bij stilgestaan waarom ze dat doen.
Wie wordt hier uiteindelijk beter van?
Eigenlijk willen ze jou opvoeden om maandelijks een bepaald bedrag opzij te zetten en te sparen of te beleggen in de door hun voorgestelde financiële producten.
Ze zeggen je, werk je hele leven tot je 67ste en geef jouw geld maar aan ons.
.
Jijzelf hebt hierdoor absoluut geen controle meer over jouw geld.
Zij zullen er dan zogezegd voor zorgen dat jij na aftrek van hun kosten weliswaar, na je pensioen een spaarreserve opgebouwd hebt.
Het enige wat ze hopen is dat jij niet goed kan tellen en niet weet hoeveel geld jij er oorspronkelijk ingestoken hebt.
.
Het nadeel van het bewandelen van deze weg is dat je het risico loopt dat je geld sneller zal vergaan dan je leven.
.
Waarom volgen veel mensen dit klassieke financieel plan dat hun eigen belang niet dient?
.
Heel simpel, banken en vermogensbeheerders willen zo veel mogelijk geld aantrekken om dat te beheren.
Des te meer geld er beheerd kan worden des te meer commissie er verdiend kan worden!
Het is hun doel jou te verleiden om je een resem van financiële producten te verkopen.
.
Het liefst van al spaar- en beleggingsproducten van het huis (eigen bedrijf of bank m.a.w. eigen merk producten)
Het is niet ‘zo maar’ dat ze daar zoveel reclame rond maken.
Kijk maar eens naar de reclame commercials over Zwitserleven of Centraal Beheer.
.
.
.
En dan heb ik het nog niet gehad over al die reclame spotjes van private bankers.
.
.
Het komt altijd neer op de volgende 3 punten:
1.Geef je geld maar aan ons, want wij kunnen er beter mee omgaan dan jij.
Probeer jouw vermogen of spaargeld alleszins niet zelf te beheren want jij bent daar niet bekwaam genoeg voor.
2.Geef je hele leven lang je geld maar aan ons en blijf maar ‘financieel’ dom.
Als je een hardwerkende ondernemer of vrij beroep bent zullen we je niet loslaten zodat jij continue trouw bij ons blijft sparen.
3.Wij hebben de beste pensioen strategie voor jou!
Ga nergens anders zoeken want wij hebben de beste oplossing voor jou, zoek dus niet naar een alternatief want dat is veel te gevaarlijk en te risicovol.
.
Dit doet me denken aan de hersenspoelingen van het communisme of de Islam, die zeggen ook, volg ons plan want dat is het juiste en al de anderen zijn slecht.
In het kort komt het erop neer dat banken en vermogen beheerders jou overtuigen om jouw geld aan hun te geven, want jij bent er toch niet bekwaam genoeg voor om dat te beheren.
Ze willen dat jij je geld trouw blijft afgeven.
.
Wijk niet af van het plan dat zij voor jou uit gestipt hebben.
Al die commercials hebben als doel de massa te overtuigen om gebruik te maken van hun diensten.
Heb jij je nooit afgevraagd waarom die financiële adviseurs nooit aanraden om rechtstreeks te investeren in huurpanden.
De beste manier om geld te laten renderen.
.
Het antwoord op deze waarom is heel simpel.
Ze verdienen dan geen commissie en geen geld meer, want het zijn geen makelaars.
Jij zal je spaargeld en je vermogen dan weghalen en dan verdienen zijn geen rooie duit meer.
Als je wil investeren in vastgoed zullen ze je vastgoed aandelen of fondsen verkopen en daarop verdienen ze dan ook weer een commissie.
.
Wat doen met spaargeld?
.
.
.
Wat is het beste alternatief voor jouw spaargeld?
.
.
.
Nochtans is investeren in residentieel vastgoed het beste alternatief voor jouw spaargeld en vermogen.
Als jij zelf in onroerend goed investeert dan is het van jou en heb jij zelf controle over jouw vermogen.
Investeren in residentieel vastgoed creëert voor jou een passieve huurinkomstenstroom en dat is nu juist de gans die de gouden eieren legt.
.
Waarom noem ik het een passief inkomen?
Omdat je daar niet actief mee bezig hoeft te zijn, je kan het rustig naast je fulltime job of zelfstandige activiteit doen.
De gans die de gouden eieren legt is een vastgoed portefeuille opbouwen die ervoor zal zorgen dat jouw vermogen blijft groeien en jij een passief inkomen opbouwt zodat jij nooit zonder geld valt.
.
Hoe haal je meer uit jouw spaargeld?
.
Als je in vastgoed blijft investeren dan groeit jouw inkomstenstroom constant.
Het doel van onze cursisten is een vastgoed portefeuille op te bouwen zodat ze met de positieve inkomstenstroom hun ideale levensstijl kunnen financieren.
Ze kunnen zelfs financiële onafhankelijkheid bereiken als ze er maar vroeg genoeg mee beginnen.
(Het doel van de Masterclass Investeren in vastgoed is dat je een vastgoed portefeuille op bouwt zodat je met een positieve inkomstenstroom jouw ideale levensstijl kunt financieren.)
.
Jouw spaargeld zelf investeren of afgeven aan een vermogensbeheerder?
Samenvatting
Bouw een positieve huurinkomsten stroom op door direct te beleggen in residentieel vastgoed, ofwel huurwoning. (de gans die de gouden eieren legt)
.
Zodat jij elke maand een passief inkomen creëert in plaats van een som geld (een nest met eieren).
Als je het advies van de financiële wereld blijft volgen, zal dat ‘nest met eieren’ nooit in staat zijn om voor jou de rest van je leven een goede levensstandaard te geven.
Het mooiste met de aanpak van het beleggen in residentieel vastgoed ofwel huurwoning is dat je zelfs nog geld achterlaat voor je dierbaren of goede doelen.
De keuze ligt bij jou.
Welk pad ga jij bewandelen?
Leef je droom!
Imed Baatout
Deze blog werd geschreven door Imed Baatout auteur van het boek ‘De weg naar het succes’.
Hij wijdde vele jaren aan het bestuderen van de formules die leiden tot een gelukkig en rijk leven.
Hij heeft ze samengebracht, aangevuld door eigen onderzoek en op punt gesteld. En wat meer is: hij heeft ze allemaal zelf toegepast én gebruikt ze nog altijd.
Zijn boeiende voordrachten en seminars over overtuigingstechnieken, leiderschap, man/vrouw-relaties, zelfvertrouwen en cursus succesvol investeren in vastgoed waren al voor duizenden mensen een onvergetelijke ervaring.
Met de tips, technieken en strategieën die hij jou leert, kun je ook het leven leiden waarvan je altijd gedroomd hebt.
© Intellectuele eigendom / Copyright Imed Baatout