Beleggen in vastgoed succesverhaal: van 0 naar 3 huurpanden in 1 jaar en een passief inkomen van € 850 per maand.
Ongeveer een jaar geleden contacteerde Els me nadat ze een paar video’s van mij bekeken had op YouTube.
Ze was enthousiast geworden om een vermogen op te bouwen en een passief inkomen te creëren door te investeren in vastgoed, na het lezen van het boek Rijke pa, arme pa van Robert Kiyosaki.
In dat boek vertelt Robert Kiyosaki dat men een mentor moet zoeken die je kan helpen met beleggen in vastgoed.
Robert Kiyosaki zegt hierover het volgende:
‘Slim’ is dat je zelf de fouten maakt en daaruit je lessen trekt.
‘Wijs’ is iemand zoeken die de fouten al gemaakt heeft en van hem leren hoe het moet.
En Els heeft het laatste gedaan…
daardoor was ze in staat om in 1 jaar 3 huurpanden te vergaren en een passief inkomen van €850 per/maand..
Els wist dat ze niet alleen afhankelijk mocht zijn van haar pensioen. Ze wilde zelf actief gaan investeren om zo een passief inkomen te generen. Daarom heeft ze beslist om daarover de nodige kennis en inzichten op te doen.
Al tijdens de cursus is ze meteen aan de slag gegaan met de aankoop van haar 1ste huurpand.
In haar video vertelt ze hoe trots ze was bij de aankopen van haar huurpanden.
Ik wil je even meedelen dat om privacy redenen, je deze video alleen maar kan bekijken na het aanmelden op onze nieuwsbrief.
Na de bevestiging van je aanmelding ontvang je een pagina waarmee je de video kan bekijken.
Nu Els de smaak van beleggen in vastgoed te pakken heeft, gaat ze vol vertrouwen op naar de volgende panden.
Tijdens de cursus heeft ze daarover duidelijk geleerd welke stappen ze moet nemen.
Bij het op pensioen gaan wil ze genieten van het passieve inkomen dat ze heeft opgebouwd.
Wil jij ook de kracht ontdekken van beleggen in vastgoed en wat beleggen in vastgoed voor jou kan betekenen?
Wensen of vragen of vul de voucher in voor de gratis financiële doorlichting, ik zal dan bekijken hoe ik jouw het best kan helpen.
Leef je droom!
Imed Baatout
Deze blog werd geschreven door Imed Baatout auteur van het boek ‘De weg naar het succes’.
Hij wijdde vele jaren aan het bestuderen van de formules die leiden tot een gelukkig en rijk leven.
Hij heeft ze samengebracht, aangevuld door eigen onderzoek en op punt gesteld. En wat meer is: hij heeft ze allemaal zelf toegepast én gebruikt ze nog altijd.
Zijn boeiende voordrachten en seminars over overtuigingstechnieken, leiderschap, man/vrouw-relaties, zelfvertrouwen en cursus succesvol investeren in vastgoed waren al voor duizenden mensen een onvergetelijke ervaring.
Met de tips, technieken en strategieën die hij jou leert, kun je ook het leven leiden waarvan je altijd gedroomd hebt.
© Intellectuele eigendom / Copyright Imed Baatout
https://plus.google.com/u/0/+ImedBaatout/posts
https://twitter.com/ImedBaatout
https://www.facebook.com/Imed.Baatout